SDI OPEN WATER DIVER 1. infoschůzka  23.2.2016
   
 
  • PROGRAM:  5 teoretických lekcí, 5 lekcí v bazénu a 4 lekce s přístrojem ve volné vodě.

  • CÍL: v kurzu budou postupně probírána jednotlivá témata z přístrojového potápění a uskutečněny Vaše první praktické ponory. Kurz potápění bude veden podle standardů mezinárodní potápěčské organizace SDI, která jako jediná zahrnuje již do základního výcviku práci s potápěčským počítačem! Po úspěšném absolvování kurzu Vám bude uděleno OWD osvědčení potápěče ve volné vodě (omezeno hloubkou 18 metrů) včetně diplomu a plastové mezinárodní kvalifikační karty OWD SDI.   

  • KURZ ZAHRNUJE: výuku  praktickou i teoretickou v průběhu celého kurzu s individuálním přístupem ke každému (proto je počet účastníků v jednom kurzu omezen na  max. 6 osob). Zapůjčení kompletní potápěčské výstroje – maska, snorchl, ploutve a neoprenový oblek (i do bazénu), botičky, rukavice, zátěžový opasek, automatika s manometrem a octopusem, jacket, tlaková láhev, potápěčský počítač! Plnění tlakových lahví. Ponory v bazénu a na výcvikovém centru. Učebnici, potápěčský deník, testy.

  • KDE: ponory ve volné vodě dokončujeme v nádherném prostředí kempu Marina na Istrii, kde jsou i v květnu ideální podmínky/ viditelnost 20 m, teplota vody 20 C, ... / nebo na českých lomech Leštinka, Jesenný či na lomu v Německu se skvělou viditelností - Horka.

 

 
 
 

 

 

 
 
   (c) Radek Bohuňovský 20016